Haier Kit Saklama Dolabı Özellikleri Nelerdir? - 01

Haier Kit Saklama Dolabı Özellikleri Nelerdir?

Haier Kit Saklama Dolabı Nedir ?

Haier kit saklama dolabı, hastanelerde, laboratuvarlarda, eczanelerde, kan bankalarında, araştırma merkezleri ve üniversitelerde kullanılan ve soğuk ortamda saklanması ihtiyaç duyulan ürünlerin en ideal şartlarda güvenli saklanması için geliştirilen laboratuvar cihazlarıdır.

Sıcaklığa hassas ve soğuk ortamda saklanması ihtiyaç duyulan ilaçlar, aşılar, farmakolojik ve tıbbi ürünler iyi bir ısı dağılımı ve kararlığı sağlayamayan basit buz dolaplarında saklanmamalıdır. Haier kit saklama dolabı bu kıymetli ürünleri en ideal şartlarda saklamak için üretilmiştir. En iyi saklama koşullarını sağlamak amacıyla, Haier kit saklama dolaplarının hücresi ve gövdesi paslanmaz çelikten üretilmiş ve yüksek yoğunluklu poliüretan yalıtım malzemesi ile desteklenmiştir. Oldukça iyi düzeyde ısı dağılımı ve kararlılığı elde eden kuvvetli soğutma sistemi, bununla beraber kapının açılıp kapanmasından sonraki toparlanma sürelerini de azaltarak en iyi saklama koşullarının korunmasına destek sağlar. Haier kit saklama dolabı yüksek teknoloji ergonomik kullanım özellikleri ile bir araya getirilmiştir. Dolap içinde ne olduğunun kapı açılmadan dışarıdan gözlenmesini sağlayan üç katmanlı kapı camının buğulanmayan iç yüzeyi görüş standardını iyileştirirken, dış yüzey ise UV ışınlarının içeri sızmasını engellemektedir. Buton kontrollü dahili ışıklandırma dolap içinde ne olduğunun daha rahat takibine olanak sağlar.

Haier Kit Saklama Dolabı Özellikleri Nelerdir ?

Günlük kullanımın zorlu gereksinimlerini karşılamak suretiyle tasarlanan bu buzdolapları, ısıya duyarlı ürünlerin çeşitli uygulamalarda enerji tasarruflu, güvenli, kullanışlı ve güvenilir bir halde depolanması için en yeni kabin, soğutma ve ısı denetim özelliklerini ihtiva eder. Mikro işlemci denetleyicisinde basma düğmesi kontrolü ve dijital ısı göstergesi bulunur. Eksiksiz bir ısı alarm sistemi, yüksek ya da düşük ısı, sensör hatası, kapı aralık, düşük pil ya da elektrik kesintisi sebebiyle arıza durumunda uyarı verecek sesli bir uyarı ve görünür yanıp sönen ışığı vardır. Her buzdolabının parlak bir iç ışığı, harici portu, güvenlik kilidi ve anahtarları ve terazileme ayakları ve tekerlekleri vardır. Haier kit saklama dolabı ürünleri, farklı özelliklere sahip olduğundan dolayı tek bir ürün üzerinden teknik bilgileri sunmak çok daha sağlıklı bir yol olacaktır. Bu aşamada Haier HYC-68A 2-8 C Kit Saklama Dolabı ürününü ele alalım.

Teknik Özellikler
Kabin Tipi Dik Tip
Kabin Sıcaklık Aralığı 2 ila 8 ℃
Ambin sıcaklığı 10 ~ 32 ℃
Ön Kapı Cam
Kapasite (Litre) 68
Güç Girişi (W) 84
Gerilim / Frekans 220V / 50Hz
Sıcaklık kontrolü Mikroişlemci kontrolü
İç Boyut (G * D * Y mm) 1 425 * 351 * 314
Dış Boyut (G * D * Y mm) 500 * 490 * 640
Net / Brüt Ağırlık 38/40
Soğutma
Doğrudan Soğutma
Raflar 2
Konteyner Yükleme 20GP / 40GQ / 40HQ 108/228/228

Sahip olduğu tüm bu özellikler sayesinde son derece öne çıkan Haier kit saklama dolabı, oldukça özel bir tasarım olup, tasarım harikası olarak adlandırılabilen bir cihazdır.

Haier Kit Saklama Dolabı Fiyatları Nelerdir ?

Haier kit saklama dolabı fiyatları, tıpkı özelliklerinde olduğu gibi farklı fiyatlara sahiptir. Bunun sebebi ise farklı teknik özelliklere sahip olmasıdır.Bu noktada, Haier kit saklama dolabı satın almadan önce oldukça iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca, Haier kit saklama dolabı cihazını satın alacağınız sırada tedarikçi firma ile cihaz hakkında konuşma gerçekleştirerek daha detaylı teknik bilgilere ve fiyatları öğrenebilirsiniz.

CİHAZ FİYAT
Haier HYC-68A 2-8 C Kit Saklama Dolabı 68 Litre Fiyat İçin İletişime Geçin

Lab724 ekibi olarak bu yazımızda sizlere, Haier kit saklama dolabı nedir, özelliklleri nelerdir ve fiyatları nelerdir sorularına değindik. Umarım sizler için oldukça yararlı bir içerik oluşturabilmişizdir. Laboratuvar cihazları hakkında daha pek çok bilgiye sahip olmak için blog sayfamıza göz atabilirsiniz. Cihazlar hakkında aklınıza takılan herhangi bir sorun için ise iletişim kısmından bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir