Analitik Terazi Fiyatları - 01

Analitik Terazi Fiyatları Nelerdir?

Laboratuvar uygulamalarının en önemli konularından biri de hassas ve doğru sonuç sağlayan analitik terazi kullanmaktır. Bir analitik terazi satışa çıkmadan önce bir çok testten onay almıştır. Bir çok alanda sıklıkla kullanılan yüksek hassasiyetli bu teraziler aynı zamanda her iklim koşulunda da sağlıklı tartım yapabilmektedirler. Bu yazımızda Ohaus PA224C analitik terazi ve analitik terazi fiyatları ve kullanım alanları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Ohaus PA224C Analitik Terazi Nedir ?

Yeni nesil Ohaus PA224C Analitik Terazi, 220 gram kapasiteli, 0,001 gram hassasiyeti olan kullanımı basit, her iklim koşulunda doğru tartım gerçekleştirebilen ve küçük ölçüm birimlerinde oldukça verimli sonuç alabileceğiniz bir tartım cihazıdır. Bir çok alanda kullanıma uygun olan bu yeni nesil analitik terazi daha çok laboratuvar, endüstri ve eğitim alanlarındaki rutin tartım işleri için geliştirilmiştir. Bununla birlikte analitik terazi, dahili otomatik kalibrasyon özelliğine de sahiptir.

Ohaus PA224C Analitik Terazi Kullanım Alanları

Analitik Terazi, yüksek hassasiyet gerektiren birçok sektörde kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları, eczacılık ve ilaç, kozmetik, tıp, eğitim gibi alanlardır. Ohaus PA224C Analitik Terazi bir çok alanda kullanıma uygun olmasının yanı sıra daha çok laboratuvar, endüstri ve eğitim alanlarındaki rutin tartım işleri için geliştirilmiştir.

Analitik Terazi Fiyatları

Sizler için analitik terazi fiyatları hakkında en çok tercih edilen ürünlerimizin fiyat tablosunu oluşturduk. Dilerseniz tablo üzerinden bağlantıya tıklayarak istediğiniz cihazı daha yakından inceleyebilirsiniz. Her bir analitik terazi cihazı farklı fiyatlara sahiptir. Çünkü her bir modelin ve markanın farklı işlevsel özellikleri vardır. Dolayısıyla bir analitik terazi satın almadan önce ne amaçla kullanacağınızı kesinleştirmeli ve satın alma işlemini ona göre gerçekleştirmelisiniz. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek de cihazlar hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz cihazlar menümüzden daha fazla ürüne ulaşabilirsiniz.

ANALİTİK TERAZİ
Radwag AS 220 R2 Analitik Terazi 
Shimadzu UW-620H Yarı Analitik Terazi
Shimadzu AUX320 Analitik Terazi
Shimadzu ATX224 Analitik Terazi
SHIMADZU TW-423L Yarı Analitik Terazi
RADWAG AS 310 R.2 Analitik Terazi 
SHIMADZU UW-620H Yarı Analitik Terazi
SHIMADZU BL- 320H Yarı Analitik Terazi

Bu yazımızda analitik terazi fiyatları ve Ohaus PA224C Analitik Terazi kullanım alanları gibi konuları basite indirgeyerek anlatmaya çalıştık. Sizler de, laboratuvar ürünleri ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için anasayfamızı ziyaret ederek tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için iletişim bölümünden bizimle kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir